Montovaná dílna začne sloužit rychle

konstrukceMnozí to známe ze svého okolí. Výrobní a skladovací haly vyrostou jako houby po dešti a provoz v nich se rozběhne jako kdyby mávnutím kouzelného proutku. Netřeba čekat na vytvrdnutí betonu, není třeba se zdržovat dodávkou zdicích materiálů a surovin. Pokud jste si mysleli, že montované haly jsou určeny pouze pro velké společnosti, vyvedeme vás z omylu.Ocelové haly jsou výhodné i pro malé nebo začínající podnikatele. Získali jste velkou zakázku a potřebujete rychle rozšířit výrobu? Máte k dispozici výhodný úvěr a rádi byste nakoupili za lepší ceny zboží do zásoby před vrcholící sezonou? Ve všech případech expadujícího byznysu máte na výběr ze dvou hlavních možností. Pronajmout si prostory nebo si je postavit.

V prvním případě musíte kromě adaptace stávajících prostor například na dílny vyřešit i logistiku. Jak propojit současné prostory s novými, jako vozit polotovary, kde skladovat hotové výrobky, řešení administrativy skladu a výroby nevyjímaje. V případě výstavby vás asi zalévá studený pot při pomyšlení, jak budete nejméně rok hlídat stavbaře a kvalitu jejich práce i používané materiály.

hala

Nebo si necháte vaše nové dílny postavit jako montované haly z ocelových konstrukcí. Kromě rychlé výstavby, protože se odbourávají takzvané mokré procesy na staveništi, dokáže dodavatel přizpůsobit nejen půdorys, ale i vnitřní členění budoucí dílny vašim potřebám.

Pravda, pouze pokud zvolíte spolehlivého dodavatele. Odborný personál připraví, doveze a na vašem pozemku smontuje velké ocelové haly i malé dílny. Už nemusíte mít strach z těžkých náklaďáků, rozbitých panelů nebo nekvalitních cihel. Nemusí vás trápit ztvrdlý beton. A neujde vám žádná zakázka. Rozšíření vašeho obchodu teď nic nestojí v cestě. Rozhodněte se pro ocelové haly a nechte vaši firmu růst stejně rychle, jako rostou montované haly. Pomocí nich ušetříte čas i peníze a vyděláte ještě víc.

Článek vyšel v kategorii Podnikání a označen jako . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..