Odpočinek pro nohy

Léto vám dává zabrat? Jsou vaše volnočasové aktivity náročné? Celý týden v jednom běhu a během volných dní se vyberete s přáteli na výšlap do přírody nebo trávíte večery tancováním a zábavou? Že máme nějaké nohy si uvědomíme až tehdy, když nás bolí a svou únavu nám začnou dávat najevo tímto způsobem. Proto i nohám dopřejeme odpočinek, nejlépe aktivní odpočinek.Málokdo si může dovolit ten luxus celý den nic nedělat, jen ležet na gauči nebo sedět v křesle s nohama. Pečené holuby nikomu nepadají do úst samy a proto se musíme celý den snažit. A nohy si zase neodpočinou. Nejhorší, co pro ně můžeme udělat je to, že ráno vypadneme z domu, kam se vrátíme až večer. A celý ten čas jsou naše chodidla uvězněny v jedněch a týchž botách či sportovní obuvi. A nohy aktivní ženy mohou být rady, že nestráví celý den v lodičkách na vysokém podpatku!

Jak to tedy zařídit, abychom nohy odměnili za věrnou dlouholetou službu a současně jim dopřáli odpočinek a přitom nemuseli povinně přes den ležet několik hodin? Když musíme být v pohybu, když musíme trávit čas v kanceláři prací, nejen kávičkovaním, když i doma musíme se pohybovat po celém bytě, protože si nemůžeme dovolit jen odpočívat?

slapky

Řešení je velmi jednoduché. Je třeba se na pracovišti přezouvat. I když přijdeme z města v elegantních a stylových, ale možná málo pohodlných botách, nemusíme v nich být celý den. V kanceláři se přezujeme, vždyť i tak je v ní celý rok díky klimatizaci stále stejná teplota. Ortopedické pantofle umožní chodidlům dýchat, uvolnit se. Masážní stélka při každém kroku jemně promasíruje a tím i prokrví celé chodidlo. V takové obuvi nám nohy nebudou přes den natékat ani se velmi potit a v podstatě si odpočinou, i když jsme neustále v pohybu.

Stejně tak doma v předpokoji vás mohou čekat vaše ortopedické pantofle, když se vrátíte z práce nebo z tahu s přáteli. Přezujte se do aktivního pohodlí, promasírujte nohy a buďte připraveni na další náročný den na nohou. Ať už v práci nebo s přáteli.

Článek vyšel v kategorii Zdraví a označen jako , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..