Prezentace na úrovni

Musím se přiznat, že nemám rád prezentace v PowerPointu. Respektive nerad takové prezentace připravuji. Chápu jejich účel, jejich poslání, chápu, že prezentace v PowerPointu dokáže rychle a srozumitelně prezentovat myšlenky, nápady, projekty a nastínit perspektivu a zhodnotit minulost. Chápu účel prezentace v podnikání či na školeních. Chápu to, jen je nerad dělám. A už ani nemusím.Moje nevůle pramení zřejmě z nechuti kupovat Office od Microsoftu jen proto, abych připravil jednu nebo dvě prezentace do roka. Pokud je promítám ze svého notebooku, mohu připravit prezentaci i v OpenOffice bez obav z nějakého „zahrčkání“ během promítání. Ale i tak, učit se ovládat program jen proto, abych dvakrát v roce někomu něco přednesl? A udělat to „jen tak“, polovičatě a neuměle, to je zase proti mému přesvědčení.

Pokud používám některou prezentaci opakovaně na školeních, dám si tu práci a všechno si připravím. Mladí lidé mají velkou výhodu, že se učí používat i Powerpoint již na střední škole, vždyť z našich daní je koupena multilicence Microsoftu pro všechny školy. Starší generace se drží svých papírových poznámek. Princip má ale každá taková prezentace stejný: vypíchnout hlavní body a vhodně je seřadit do pár vět, které vystihnou podstatu přednášeného textu, případně zobrazí v grafech trendy, které se slovy těžko popisují.

Prezentace na míru

Pokud potřebujete vytvořit kvalitní a přesvědčivé prezentace, ať už na školení nebo přednášky či přednes svého projektu investorům, a nemáte velké zkušenosti s jejich přípravou, existuje zde služba, která je vytvoří za vás. Nechte si prezentaci vytvořit a vy se soustřeďte na svůj byznys. Vždyť prezentace je jen nástroj, tak jako pero, kalkulačka, notebook. Nemusíte umět ovládat všechny nástroje, stačí vám vědět, kde najít šikovné pomocníky.

Služba tvorby profesionálních prezentací je zde na to, aby vám usnadnila vaše podnikání. Nabízíte služby v oblasti finančnictví? Pořádáte školení uživatelů počítačů a jejich programů? Připravujete kurzy bezpečnosti při práci? Potřebujete kromě strohých textů prezentovat čísla a grafy? Vám všem může pomoci služba přípravy profesionální prezentace na míru.

Článek vyšel v kategorii Propagace a označen jako . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..