Stěhování nábytku do horních podlaží výškového domu

Byty ve výškových panelových domech mají svoje kouzlo. Je z nich krásný výhled do dalekého okolí. Ale mají také své stinné stránky, například pokud chceme do bytu v desátém podlaží přestěhovat nový nábytek. Skříně a skříňky se dají ve většině případů rozložit, ale horší je to například se sedací soupravou nebo velkým jídelním stolem. Ty rozložit nejdou a i když v panelovém domě jezdí výtah, do něj se nábytek nevejde a musí se stěhovat po schodech. A to není práce pro každého.

Sehraný tým pracovníků si s ním lehce poradí

Zakoupili jste si novou sedací soupravu. V obchodním domě vám nevyhovoval termín, ve kterém vám nabízeli její dovoz. Protože však bydlíte v Brně v horních patrech výškového domu, máte obavu, aby si za stěhování do schodů nevyúčtovali stěhovací pracovníci příliš velkou částku. Proto jste si vybrali společnost Stěhování Brno, která má jedny z nejnižších cen v regionu a za stěhování po schodech si neúčtuje žádné příplatky. Stejně tak za práci o víkendech, svátcích a večerních hodinách.

nabytek

Obchodní dům s nábytkem leží v Brně, proto získáte od společnosti Stěhování Brno další bonus, protože při cestách po Brně si neúčtuje náklady na projeté kilometry. Mimo Brno je to už za příplatek. Pracovník společnosti si u složitějších zakázek přijede napřed místo prohlédnout, aby si připravil strategii, s jakou se bude při stěhování postupovat. Tato první schůzka je zdarma, pracovník vypočítá, jaká bude předpokládaná cena za stěhování a podle množství stěhovaných věcí vybere nejvhodnější automobil. V nabídce má společnost Stěhování Brno několik typů stěhovacích automobilů, od menších dodávek po velké stěhovací auta s hydraulickým tunovým čelem, popřípadě také s vlekem. Všechny vozy jsou vybaveny polstrováním, aby při stěhování nedošlo k poškození věcí, a také standardními stěhovacími pomůckami. Jejich volba je při stěhování po schodech velmi důležitá. Společnost díky svým častým výjezdům do terénu spolupracuje také s pracovníky společnosti Levné stěhování Praha, proto může uspokojit požadavky všech klientů. Vozy pražské společnosti často zajíždějí i do Brna, proto je lze v případě potřeby využít pro brněnské klienty.

Článek vyšel v kategorii Dům a zahrada a označen jako , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..