Tuhé šampóny

Už se vám stalo, že jste po příchodu do hotelu zjistili, že vaše zavazadla jsou promočená šamponem, který se během přepravy rozlil z obalu po kufru? Tak tomuto může být nyní konec. Užijete si dovolenou nebo služební cestu bez obav, že budete muset čistit své oblečení a kupovat nové hygienické potřeby. Začněte používat tuhé šampony.Na cestu si s sebou balíme většinou tři věci. Kostku mýdla, tubu zubní pasty a láhev šamponu na vlasy. Když máme kufr nacpaný až k prasknutí, snadno může být tuba s pastou pomačkaná a láhev vylita. Hotová katastrofa, která nás čeká při vybalování.

Tak, jako mýdla z původní tuhé formy prošly vývojem do tekuté formy pro pohodlné používání v koupelně, tak i šampony prošly obdobným procesem a dnes si můžete pořídit šampony v tuhé formě, která vám nevyteče. Ani na cestě ani doma, nemusíte čistit toaletní poličku v koupelně. Používání tuhého šamponu je přesně stejné, jako používání tuhého mýdla. Namočíte ve vodě, pár krát přetočíte mezi dlaněmi. Zatímco mýdlo nanášíte na pokožku, šampon nanesete na vlasy. Bez obav, že při neopatrném pohybu ve sprše ho vylijete.

mydlo

Tak jako je v prodejnách k dispozici široká škála tekutých šamponů na různé druhy vlasů a různé druhy vůní, stejně tak si vyberete v široké nabídce tuhých šamponů, též i šampon proti lupům. Navíc při používání šamponu na vlasy v tuhé formě se vám nemůže stát nepříjemné překvapení, že po namočení si vlasů v koupelně zjistíte, že pěkná láhev na šampon na vaší poličce je prázdná. Při tuhém šamponu, tak jako při mýdle, vždy vidíte, kolik ho ještě máte a včas si koupíte nové.

A tak při cestování i při používání doma mají tuhé šampony samé výhody. Nikdy se nerozlijí, nikdy se bez varování neminou a k dispozici máte širokou škálu vůní a druhů použití. Záleží jen na vás, která z nich vyzkoušíte.

Článek vyšel v kategorii Zdraví a označen jako , , , , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..