Jak na letní vedra

Trápí vás vysoká teplota ve vašem bytě a uvažujete, co udělat, aby se uvnitř dalo dýchat a existovat? Vysoké letní teploty budou ještě pokračovat a slunce bude svými paprsky ohřívat všechny budovy. A ani vaření či žehlení chladu v pokojích nepřidá. Přestaňte uvažovat jako kutil a vymýšlet různé zlepšováky. Jediným správným řešením, jak udržet přijatelnou tepelnou pohodu ve vašem příbytku je mobilní klimatizace.Namontování pevné klimatizace do některých bytů není tak jednoduché. Třeba na vnější stěnu domu instalovat klimatizační jednotku, uvnitř další skříňku a vést potrubí i elektrické kabely tak, aby co nejméně vadily a překážely. Tedy rozhodně nic, co by jste zvládli za jeden den a co by nehrozilo velkým úklidem ještě několik dní po její montáži.

Naproti tomu mobilní klimatizace se instalují snadno a pohodlně. Celá klimatizační jednotka je na podvozku, takže ji po místnosti nebo mezi nimi snadno převezete. Připojíte elektrický přívod a plastovou hadici v nejjednodušším případě vyložíte ven pootevřeným oknem, nejlépe na sluncem neosvětlené straně domu, abyste skrz okno nepouštěli dovnitř teplý vzduch.

Mobilní klimatizace se přemisťují nejen mezi místnostmi jednoho objektu, ale autem je snadno převezete i na jiné místo. Takže pokud trávíte pracovní týden ve městě, pomohou vám udržet příjemnou atmosféru ve vašem bytě. A na víkend si ji s sebou vezmete do víkendového domu, abyste si tam skutečně odpočinuli a nabrali nových sil.

Přestaňte v létě experimentovat se soustavou ventilátorů, přestaňte připravovat na led zmrzlé PET lahve s vodu, přestaňte chodit na dlouhé procházky do klimatizovaných obchodních domů. Přestaňte pít litry kávy v klimatizovaných kavárnách. Udělejte si pohodu u sebe doma a vychutnejte si odpolední šálek svého oblíbeného nápoje v obývacím pokoji s mobilní klimatizací.

Článek vyšel v kategorii Dům a zahrada a označen jako , , , , , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..