Letenky Nový Zéland

Sedím na pokoji v penzionu, venku horko, uvnitř horko a nejraději bych byl někde jinde. Někde, kde je chladno jako v klimatizované místnosti, někde, kde je svěže a nádherná příroda, někde, jako můj kamarád, který na rybářském člunu brázdí vody fjordů v Norsku.Seděli jsme na jaře nad jedním projektem pro zákazníka, řešili jsme technické problémy a přes polední pauzu mi líčil, jak opět pojede na sever. Dosud vždy jezdil autem, ale z dvoutýdenní dovolené zabije několik dní cestou. A tak se letos podíval na netu na letenky do Norska a rozhodl se ušetřit čas leteckou přepravou tam i zpět. Zůstane mu tak více času na rybaření a na podzim mi může zase ukazovat fotografie svých úlovků.

V nádherné přírodě Norska si kamarád odpočine od každodenních povinností jednatele firmy a nabere nových sil do další práce. Na pronajatém rybářském člunu s partou stejně „postižených“ nachytají pár trofejních kousků, popovídají o lecčems a vrátí se zpět do běžného života. A tak jako na dovolenou, tak i domů poletí letadlem, když letenky do Norska jsou tak dobře dostupné a zaplatit za ně může po objednání přes internet z pohodlí domova více druhy bankovních karet.

Dostat přitom můžete letenku on-line nebo poštou obdržíte letenku na hlavičkovém papíře. A na výběr je několik leteckých společností, takže rezervace i nákup letenky jsou velmi pohodlně.

Nabídku absolvovat podobný výlet příští rok jsem dostal i já, ale mě ryby ani rybaření neláká. Spíš jsem se zajímal o letenky na Nový Zéland a možnost obdivovat přírodu v podání hor a cest plných zatáček, ideálních pro jízdu motorkou. Jenže vzít si svou motorku do letadla a na dva týdny odjet na opačnou polokouli není tak jednoduché. V úvahu tedy přichází půjčovna a celá dovolená se stává organizačně náročnou záležitostí.

Musím si to dobře promyslet, ale je dobré vědět, že existuje možnost rychle, snadno a pohodlně si letenku rezervovat, objednat, zaplatit a odletět kamkoli z Prahy, ať už pracovně nebo odpočívat.

Článek vyšel v kategorii Cestování a označen jako , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..