Milujete městský život?

kreslo Chcete to mít blízko do kina, na skok do oblíbených kaváren nebo restaurací, chcete být nedaleko divadla? Chodíváte často na sportovní zápasy, máte rádi velké koncerty a navštěvujete různé výstavy? Pak je život ve městě pro vás a život v hlavním městě vás určitě láká. Jakou lokalitu zvolit a kde si svůj byt pořídit, pokud je vaším životním stylem městský život?
 

 Pro život v centru dění je nejdůležitější si zde najít dobrou práci. Když už ale máte dobrý džob nebo dokonce vlastní firmu, je načase skončit s podnájmem a najít si své bydlení. Svou základnu, odkud budete vyrážet na víkendové akce a festivaly, a kde budete nabírat nové síly do každodenního pracovního vytížení. Na výběr jsou byty ve staré zástavbě nebo novostavby, Praha nabízí obojí. Kdo však žije aktivním způsobem života, nemá čas řešit údržbu starého domu, volba je jasná.

interier

Neméně důležitá je i lokalita, kde zakotvíte. Rozhodovat o ní může jednak sídlo vaší firmy, ale pokud je dobrá dopravní dostupnost nového bydlení, tak pak to není problém. Z domova jste za pár minut centru nebo na hokeji, nablízku jsou nákupní centra i možnosti společenského vyžití. To vše v tiché čtvrti s množstvím zeleně, což znamená moderní a klidné bydlení.

byty

Jak velký byt si vybrat? Nabízejí se byty od 1 + kk až po 4 + kk, které reprezentují výměry mezi 33 a 114 m2. Tedy byty pro samotářské vlky i vícedětné rodiny. Ať už bydlíte sám nebo s přítelkyní plánujete rodinu, v Praze si vyberete a určitě tu zůstanete. Je to perspektivní lokalita s dobrým dopravním napojením. Takže pokud se chystáte na víkend na nějaký festival nebo prodloužený víkend s přáteli, odsud se vám bude dobře vyrážet a určitě se sem budete rádi vracet. Pěkný byt na dobrém místě za slušnou cenu. Ideální bydlení, pokud milujete městský život.

Článek vyšel v kategorii Dům a zahrada a označen jako . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..