Mrzlo v noci?

Pohled z bytu ven oknem může být klamavý. Slunce svítí, venku je krásné, ale pohled na zachumlané lidí na chodníku nás znepokojí. Jak je vlastně venku? A jak bylo v noci? Spolehlivou odpověď nám dá teploměr a nejlépe teploměr s pamětí naměřených maximálních i minimálních teplot. Jen tak se dozvíme, zda v noci venku mrzlo nebo jaká byla teplota. Pořiďte si digitální duální teploměr a buďte vždy v obraze.Nabídka meteostanic je bohatá jak v jarních, tak podzimních měsících. Tedy vždy, když hrozí, že noční teplota se může dostat pod bod mrazu. A to značí ohrožení balkónových rostlin. Mráz nemají rádi ani balkónové květiny a už vůbec ne zelenina, pěstovaná na balkonech v poslední době stále častěji. Za stejné peníze a stejnou námahu, jako petúnie nebo muškáty se nám cherry rajčata odvděčí chutnou porcí šťavnatých sladkých plodů k snídani.

digitální teploměr

Žádný teploměr nedokáže předpovědět, jak bude chladno v příštích několika hodinách. No pokud jste doma a večer se podíváte na teploměr a vidíte, že teplota nebezpečně klesá, vždy máte možnost zakrýt rostliny na balkoně netkanou textilií nebo je na noc přenést dovnitř bytu.

Dnes běžně dostat duální digitální teploměr do bytu s měřením teploty uvnitř i venku se senzorem na kablíku, který vyložíte za okno a do stínu. A když se ráno podíváte na teploměr, pomocí tlačítka si zobrazíte naměřené nejvyšší i nejnižší teploty za posledních 24 hodin. Dozvíte se, jaký mráz byl v noci a utvrdíte se, že bylo dobré postarat se o balkonovky. Nebo že mráz nebyl až tak silný, ale byli jste připraveni na všechno.

Bytový digitální teploměr s pamětí stojí pár korun, za které si koupíte jistotu, že vždy víte, jak je venku, kdy je třeba se postarat o balkónové rostliny i jak se správně obléci bez ohledu na to, jak příjemně to venku vypadá zpoza okna vytopeného bytu. S digitálním teploměrem vás nepřekvapí ani zimní mráz, ani letní horko.

Článek vyšel v kategorii Dům a zahrada a označen jako , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..