Nedejte se zmýlit reklamou na Hotely.cz

Každý z nás si potřebuje občas odpočinout a i když nejde o dvoutýdenní dovolenou, tak i pár dní v příjemném prostředí dokáže s člověkem udělat divy. Relax, dobré jídlo, příroda kolem a hned získáte nové síly do další práce. Abyste nemuseli pracně vyhledávat, kde, ve kterém hotelu a v jakém termínu je právě výhodná nabídka na takový pobyt, můžete si nechat posílat mailem novinky. No jak věřit službě, která zavádí?Pokud znáte hotel nebo lázně, stačí vám vědět, jaká je nabídka, kdy a za kolik. No pokud chcete navštívit neznámé místo, fotografie vám mohou hodně napovědět. Každý má rád jiný styl hotelu, jinou přírodu, jiné prostředí a pokud hledáme relaxační pobyt, chceme si odpočinout, tak i okolí a prostředí hotelu je důležité, nejen to, jak pěkné pokojské tam mají a jak vaří v hotelové kuchyni.

No když vám z hotely.cz opakovaně přijde nabídka na pobyty, v nichž je jasné, že je to nabídka nepravdivá, co si o takové službě myslet? Nedávno nabízeli pobyty na jižní Moravě doplněny fotografií z Vysočiny. A v květnu přišla mailem nabídka do jižních Čech.

jizni cechy hotely.cz

Jenže tento objekt na fotografii z mailu je na hony vzdálen okolí Českých Budějovic. Na fotce je totiž hrad Velhartice nedaleko Klatov. A to je prosím pěkně i s velkou tolerancí v západních Čechách. Tento hrad je výjimečný právě mostem na fotce, který spojuje věž a palác. Je to tak výjimečná záležitost, že jen úplný ignorant může použít takovou specifickou fotku ojedinělého objektu jako ilustrační obrázek.

Nevím, zda si v hotely.cz připravují své mailové kampaně sami nebo je nechávají někoho externího dělat za sebe. No v každém případě, pokud v průběhu dvou měsíců přijdou dvě nepravdivé či zavádějící nabídky, jakou mám jistotu, že se „nespletli“ i při jiných nabídkách a nepodsunuli mi špatné fotky? Jakou mohu mít jistotu, že když si z nabídky hotely.cz vyberu pobyt, že tam opravdu najdu to, co mi naservírovali na fotce?

Ne všechna místa znám, ne vždy objevím podvod. Já vím, že je to jen re-klama, ale chci tak mnoho, když očekávám serióznost již od samého počátku?

Článek vyšel v kategorii Cestování a označen jako , , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..