Nejsou vrata jako vrata

foto_DoorHan Máte pocit, že vrata na vaší garáži už nejsou to, co bývala a že by to chtělo jejich rekonstrukci? Uvažujete o jejich generálce a novém nátěru? Než donekonečna opravovat stará vrata, raději se rozhodněte pro jejich výměnu. Garážová vrata od výrobce s 25 lety zkušeností na trhu garantují profesionalitu dodavatele a spolehlivost vrat v každodenním provozu.

Aby vaše garáž nevypadala tuctově, aby nebyla stejná jako další v řade garáží, na výběr máte sekční garážová vrata v šesti základních barvách a za mírný příplatek můžete dostat vrata v dalších barvách. To vše v kombinaci různých designů povrchu. Takový výběr získáte jen u největších dodavatelů vrat pro garáže. Garážová sekční vrata Praha se dodávají v provedení pro jednotlivé garáže i pro větší dvougaráže, které jsou ve velkých městech běžnou součástí domů. Celkově je k dispozici až 250 kombinací barev a povrchů a jsou vhodné pro otvory od rozměru 2 x 2 metry po velké otvory 5 x 5 metrů, tedy nejen pro osobní automobily, ale i pro větší dodávky a nákladní automobily. Jednotlivé sekce vyrobené z kvalitních ocelových profilů jsou tepelně izolovány polyuretanovou pěnou pro úsporu nákladů na vytápění.

Pro pohodlné otevírání a zavírání mohou být všechna garážová vrata sekční vybavena elektrickým motorovým pohonem a doplněna dálkovým ovládáním. Dnes už auty nejezdí jen muži, ale i subtilnější ženy, pro které by manipulace s klasickými železnými vraty byla namáhavá. Servopohon garážových vrat jim výrazně zjednoduší manipulaci s vraty při ranním rozvozu dětí do školy i odpoledne po návratu z kroužků. Díky dálkovému ovládání ani nemusí vystupovat z vozu.

DoorHan

Výměnu vrat si můžete objednat i s demontáží starých a montáží nových vrat, zhotovených přesně na míru. Vnější povrch si vyberete drážkový, kazetový nebo moderní hladký tak, aby se hodil k vzhledu domu. Profesionální firma zajistí vše nezbytné k tomu, abyste si nová vrata mohli užít co nejdříve a nezatěžovali s rekonstrukcí starých.

Článek vyšel v kategorii Dům a zahrada, Propagace a označen jako . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..