Pozor na neodborné stavební firmy pro rekonstrukce

Rekonstrukce bytů a bytových jader jsou a stále budou vyhledávanou službou. Díky oblíbenosti této služby mezi klienty, se však do oboru dostávají i firmy, které nejsou odborné a mohou způsobit závažné problémy. Jak ověřit firmu provádějící rekonstrukce jsme se zeptali profesionální firmy Rekonstrukce bytu Praha.Reference jako záruka kvality

Kvalitní reference hovoří za kvalitu firmy a měly by ideálně být umístěny na webu firmy, aby je mohl každý potenciální klient prohlédnout. Reference také mnohé ulehčují ve smyslu výběru dispozice bytu/bytového jádra a vybraných materiálů. Pokud se například klientovi líbí obrázky z určité realizované zakázky, která je umístěna na internetu, ulehčí to firmě velmi výrazně práci s výběrem vybavení a materiálů.

panelak2

Sledujte historii firmy

Důležitou indicií ke kvalitě firmy je historie jejího fungování, respektive datum založení. Tyto informace dle firmy Rekonstrukce bytu Praha je možno najít v registru ekonomických subjektů, který najdete pod názvem ARES. Po zadání IČ nebo jména firmy se dostanete na konkrétní údaje o dané firmě.

První schůzka základem důvěry

Obrázek o firmě lze často udělat již po první návštěvě firemního technika u Vás. Dle způsobu jednání a vystupování zjistíte, zda se jedná o profesionála v oboru či nikoli. Ptejte se a prověřujte, rekonstrukce bytů jsou finančně nákladné a zdlouhavé, proto je nutné firmy kvalitně ověřit. Pro rekonstrukce bytových jader zřídila firma rekonstrukce bytu Praha projekt, který na internetu najdete pod názvem Rekonstrukce bytového jádra Praha.

Článek vyšel v kategorii Dům a zahrada a označen jako , , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..