Prázdniny jsou v plném proudu a vaše děti se nudí? Pořiďte jim stolní fotbal

stolnifotbalV internetovém obchodě t-zbozi.cz nabízejí spoustu věci pro váš lepší domov včetně fotbálků. Populární hra stolní fotbal baví děti i dospělé. Skvostný dárek pro vaše dítě, navíc je fotbálek i šetrný k životnímu prostředí, neboť se vyrábí z materiálů, které nezatěžují naši matičku zemi. Ve výše uvedeném eshopu, nabízejí velmi kvalitní stolní hry. Doporučujeme stolní fotbal, vyrobený ze dřeva, model BELFAST 121 x 101 x 79 cm – světlé dřevo za 2 734 Kč. Oceníte nejen nízkou cenu, ale i vysokou kvalitu. Není špatný ani model MANCHESTER s rozměry: 128 x 62 x 87 cm za 3 775 Kč. A pokud sháníte stolní fotbal do úřadu či restaurace, kde bude muset odolávat velkému náporu hráčů – TUNIRO® modrý s rozměry 144 x 120 x 96 cm s váhou 110 kg je dobrá volba.

Jak si vybrat stolní fotbal?

V každém případě vaše ratolest ocení stolní fotbálek v každém věku. Děti miluji hry, které si mohou zahrát se svými rodiči. Taková hračka nikdy neskončí někde v koutě. Stolnímu fotbálku se také říká kicker, podle názvu švýcarské firmy, která fotbálky začala vyrábět jako první. Přestože herní stůl zkonstruoval francouzský pracovník automobilky Citroën, Lucien Rosengart. A tak zelený trávník začal nahrazovat stůl s neživými hráči jako u klasického fotbalu.

stolni-fotbalek

Stolní fotbálky do každé rodiny

Můžeme konstatovat, že v současné době zažívají stolní fotbálky boom. Kdo nehraje stolní fotbal, není in. Pokud máte o tento výrobek zájem, nikdy nedávejte přednost nižší ceně před kvalitou. Hra na nestabilním rozviklaném stolu, nebude nikoho bavit. A je pochopitelné, že cenu určují rozměry stolního fotbalu, zatížení a funkčnost. V malém bytě oceníte fotbálek se sklápěcími nohami. Menší velikost si pořizují uživatelé, kteří mají v úmyslu stolní fotbal převážet z místa na místo.

Článek vyšel v kategorii Propagace a označen jako . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..