Příběhy růstu a inspirace

Od malička do nás rodina a později společnost a média hustí, jak se máme učit. Nejprve na základní škole, pak na střední a později na vysoké škole. Jak máme získat vzdělání a postavení, pak si najít dobré zaměstnání a tvrdě pracovat, abychom uživili svou rodinu. Je to však ale opravdu jediná a správná cesta, jakou bychom měli životem jít?Mnoha lidem vyhovuje takto nalinkovaný život a kariéra. Co ale, pokud patříte k „rebelům“, pokud vám nestačí být jedním kolečkem v soukolí mechanismu „práce, peníze, žena, děti, půjčka, dovolená, splátky, práce“? Co když máte vyšší ambice, své plány a chcete v životě i něco dosáhnout, ne jen dělat na to, abyste měli na zaplacení účtů?

Kurzy pečovatelek nebo řidičů vysokozdvižných vozíků nabízejí v každém okrese. Kurzy manažerů, těch je ale pomálu a nemluvě o tom, že netušíme, jaké jsou kvality. Ambicióznímu člověku nezbývá, jen cesta samouka a hledání osvědčených knih. Avšak i při tomto způsobu sebevzdělávání a osobního růstu může jedinec narazit na mantinely, na své vlastní omezení. Jako osobnost můžeme totiž růst jen tehdy, když vidíme další možnosti a cesty, když jsou nám jasné nedostatky, které musíme odstranit.

Skvělou možností, jak získat nové inspirace, jak poznat nové mety a získat nové zkušenosti je setkávání se s lidmi podobného ražení, jako jsme my sami. A s lidmi, kteří dosáhli víc, než my, aby nám ukázali nové dimenze a nové možnosti, jakož i své vyzkoušené metody a cesty osobního růstu. Taková konference se bude konat toho roku 12. července v Praze. Každý rok je na jiném inspirujícím a netradičním místě a ani tentokrát nebude chybět zajímavý doprovodný program.

Své příběhy růstu odhalí významní manažeři českých i mezinárodních podniků a mohou vám otevřít dveře do další dimenze vašeho růstu. Ačkoli netoužíte být ředitelem nadnárodní společnosti, stejné metody a postupy vám pomohou vybudovat i svůj podnik a dosáhnout svých mety.

Článek vyšel v kategorii Podnikání a označen jako , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..