Proč se vyplatí mít svou doménu

Základem života je komunikace. Komunikujeme s partnerem, přáteli, nadřízenými i se spolupracovníky. Komunikujeme s úřady, zákazníky i zcela neznámými lidmi. Když chcete komunikovat na dálku, vyplatí se zaregistrovat si svou vlastní doménu.Posílat a přijímat emaily dnes umí skoro každý. Velkou službu při rozšiřování znalostí emailingu udělal Google se svým Gmailem. No stejně dostupný email s možností psát kdekoli na světě a být v kontaktu s lidmi u nás doma můžete získat i se svou vlastní doménou nejen s koncovkou .cz, tedy naší národní doménou, označovanou také jako „Top Level Domain“. V současnosti jsou k dispozici desítky různých jiných typů domén, které naznačují váš vztah k nějakému hobby nebo oblíbené činnosti.


Samotná doména je slovní označení, které nasměruje vám zaslán email na konkrétní server, kde máte zřízenou mailovou schránku. Mnoho lidí žije v představě, že doménu a hosting potřebují pouze tehdy, pokud chtějí provozovat svůj vlastní web. Může to být zajímavý způsob, jak informovat svět o svých úspěších a zájmech, ale vlastní doména je výhodou i tehdy, když vám stačí samotný email a k němu si objednáte pouze samostatný emailhosting.

Jeden člověk může vlastnit téměř neomezené množství různých domén, ale každá doména je jedinečná a nemohou existovat dvě stejné. Lišit se musí alespoň koncovkou, tedy TLD. To je výhodné, pokud vámi zamýšlený název domény již zaregistroval někdo před vámi, prostě si zvolíte jinou koncovku. Před samotnou registrací domény vám systém umožní si nejdříve ověřit, zda je daný název volný a současně vám nabídne i alternativy.


Vyberte si z nejširší nabídky různých domén na našem trhu a využijte akci, která vždy probíhá na některou skupinu domén. Získáte tak doménu za zvýhodněnou cenu a už zítra můžete se světem komunikovat pomocí své jedinečné domény a mailové adresy.

Článek vyšel v kategorii Nezařazené a označen jako , , , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..