Servis lyží po sezóně

V horkém létě málokdo myslí na lyžování, do přírody lidé spíše vyrážejí k vodě za koupáním nebo ti aktivnější na kole za novými zážitky. To ale neznamená, že v létě máme na své zimní vybavení zapomínat úplně. Léto je ideální čas, kdy poskytnout lyžím kvalitní servis a připravit je tak na další sezonu na zasněžených svazích.Některé poškození lyží nebo snowboardů jsou na první pohled patrné. Jde zejména o tupé hrany nebo poškrábání skluznice. Oba problémy hravě vyřeší i na počkání ski servis. Na speciálním stroji vám nabrousí hrany aniž že by na nich zůstala špona a bránila vám v ostré jízdě a bezpečných obloucích. Jejich zkušenosti s přípravou lyží na závody můžete zužitkovat i vy, pokud máte ambice na trochu víc, než jen rekreační sjezdové lyžování. Pro nejnáročnější zákazníky je k dispozici i ruční dobroušení hran.

Kromě opravy hran a také opravy a navoskování skluznice servis lyží nabízí i nastavení vázání a síly vypínání přímo na vaši lyžařku. V případě nových lyží také montáž vázání nebo opravy poškozených otvorů na šrouby vázání.

skiservis

I když je léto bez sněhu, není důvod založit své lyže do sklepa a čekat na zimu. Důkladná kontrola a drobné opravy právě v tomto čase vám dovolí později, když začne sezóna, vzít svou zimní výbavu a vyrazit za prvním sněhem kdykoliv, i v případě náhlého ochlazení nebo nečekaného volna v práci. Zatímco jiní budou čekat na opravy lyží v ski servisech, vy už budete brázdit svahy a vychutnávat si začátek zimy s kvalitně připravenými lyžemi.

Dobře udržované lyže a snowboardy v kvalitním servisu vám poskytnou na svahu stejný sportovní zážitek, jako zcela nové zimní vybavení, ale pouze za zlomek ceny. Navštívit ski servis v létě se určitě vyplatí. Abyste se nemuseli ošívat, když se zima zeptá, co jste dělali s vašimi lyžemi v létě.

Článek vyšel v kategorii Hobby a označen jako , , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..