Stínění uvnitř bytu je elegantní

window-blind-orchid Regulace množství denního světla uvnitř obytných prostor není žádnou novinkou moderní doby. Někdy je slunce víc, než bychom potřebovali a musíme ho přitlumit. Občas si chceme vytvořit v pokoji intimní atmosféru, jindy potřebujeme ztlumit světlo, abychom si mohli trochu pospat. Anebo jen nechceme, aby nám svítilo sluníčko do očí, když si čteme dobrou knížku. Důvodů je mnoho a proto používáme různé druhy interiérových žaluzií a závěsů.

Výhodou vnitřního stínění bývá lehká instalace a nízká cena. Dále oceníte krátkou dodací lhůtu, takže když vás překvapí horké léto, objednáte si nejrozšířenější interiérové horizontální žaluzie a za pár dní je máte ve svém bytě. Vyrobené z lehkého hliníku se lehce ovládají, podle potřeby natočíte do úhlu, aby propouštěli jen potřebné množství světla zvenku a večer zabrání, aby vám kdokoliv koukal do oken.

Zajímavým typem vnitřního stínění je plisé, protože dodává prostoru atmosféru. Vyrobené z pravidelně prokládaného polyesterového materiálu, průsvitné ale v několika dostupných odstínech, příjemně zabarví váš prostor do oblíbené barvy. Používají se na pravoúhlá okna a na střešní okna, někdy i v zimních zahradách. Po objednání technik odborně zaměří plisé a v krátké době obdržíte vše hotové, stačí jen namontovat. Nebo si montáž objednáte při zaměření. Spolehněte se na odborníky s dlouholetou praxí, ušetříte čas i námahu.

plisse

Plastová okna se v posledních letech objevili na mnoha bytových domech. Často byla okna měněna hromadně pro celý dům, mnohokrát byla kriteriem co nejnižší cena. A proto v mnoha bytech chybí na oknech žaluzie. Naštěstí se dají žaluzie do plastových oken namontovat i dodatečné bez jakýchkoliv problémů. S ovládáním na řetízek nebo otočnou rukojetí. Spolehněte se na kvalifikovanou firmu s dlouholetým p1usobením na našem trhu, který vám nabídne množstevní slevu a kvalitní a rychlý pozáruční servis, s plným skladem náhradních dílů.

Článek vyšel v kategorii Dům a zahrada, Propagace a označen jako , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..