Stříška jako na zavolání

elite Máte své oblíbené místo na terase u domu nebo v zahrádce, kde rádi odpočíváte nebo si pochutnáváte na dobrém jídle, ale nemůžete ho využívat celé léto pro občasný déšť nebo silné slunce? Hodilo by se vám kdykoliv mít možnost tento svůj odpočinkový koutek trochu zastínit nebo schovat před letním deštěm? Řešení existuje a jmenuje se markýza.
 

Markýzy znáte většinou z center měst. Jsou to ty látková zastřešení letních teras restaurací a kaváren, která nabízí hostům příjemné posezení venku a současně poskytují stín před pálícím sluncem nebo ochranu před letním deštíkem. Ale není důvod, abyste si některý druh kazetové markýzy nepořídili domů a vychutnávali si stejné pohodlí a stejnou atmosféru se svými přáteli, kteří přinesou zákusky a vy připravíte skvělou kávu.

markyzy-vysuvne-univers

Objednání vaší nové markýzy je jednoduché a pohodlné přes internet. Vyhledávač na dotaz spolu s vaším bydlištěm, například „Markýzy kazetové Plzeň“, vám najde nejbližšího dodavatele markýzy vyrobené firmou Univers Tech, s.r.o., výrobce s dlouholetými zkušenostmi. Zkušení pracovníci vám poradí s návrhem a doporučí vhodné rozměry. Markýzy mohou stát buď jako samostatné na kovových konzolách, co je vhodné uprostřed zahrady, nebo se montují na zeď, to se zase hodí na terasu u domu.

sahara

Konstrukce markýzy umožňuje podle aktuální situace roztáhnout úplně nebo částečně textilní střechu a poskytnout tak ochranu letní terase. Ale ne jenom vy a vaše rodina potřebuje stín. I květiny trpí přílišným horkem, zvlášť ty pod střechou. Aby několikaletá práce nevyšla nazmar, instalují se markýzy na zimní zahrady, které chrání rostliny před spálením.

Textilní materiály markýz jsou zhotoveny z vysoce kvalitních surovin tak, aby odolávali vlhkosti a plísním a při stažení se celé ukryjí do kovových kazet. To zvyšuje životnost markýz a proto nemusíte mít obavy z jejich využívaní doma anebo na zahradě.

Článek vyšel v kategorii Dům a zahrada a označen jako . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..