Trendy vánoční výzdoba bytu

adventAdventní věnec, květinová výzdoba, svíčky, vánoční ozdoby – to vše je symbolem adventu, krásné vánoční tradice očekávání. V křesťanské kultuře je advent zvláštní doba, která začíná čtvrtou neděli před Vánocemi a končí na Štědrý den. Jdeme zdobit, neboť vánoční výzdoba bytu je velmi důležitá. A jaké jsou letošní trendy? Měkké ovčí kůže na židlích, elegantní aranžování květin na stole, malé baňky růžové a bronzové barvy, zdobení vánočního stromu, vyšívané s flitry dekorační polštáře na pohovku. To vše bylo k vidění na velkém ročníku mezinárodní výstavy svátečních dekorací a doplňků «Christmasworld» která se konala od 30. ledna do 3. února 2015 ve Frankfurtu nad Mohanem.

Vánoční výzdoba – otázka vkusu

Ve skutečnosti neexistuje žádný jednotný trend. Působivě, efektivně a s nádechem lesku – letošní vánoční výzdoba se nebrání tradičním prvkům a neobvyklým detailům. Stejně jako předtím jsou módní přírodní materiály, je zde patrná touha po něčem neobvyklém. Kromě módní bílé barvy jsou rozšířené nasycené a pastelové barvy. Touha po extravaganci je vyjádřena v kožešinách, peří, stejně jako ve „zvířecích“ motivech. Vánoční výzdoba, stejně jako ve světě módy, tradice minulých epoch a stylů slouží jako inspirace vytvořit něco nového a neobvyklého.

vanocnisvetla

Stylové barvy s mědí

V této sezóně vánoční ozdoby v měděné barvě vypadají obzvláště elegantně a stylově. Teplá a diskrétní barva lze vidět na svíčkách, baňkách, věncích, vázách a mísách. Nicméně, tento odstín nejen oživí vánoční ozdoby, navíc v kombinaci se zajímavými barvami jako je zlato, stříbro, černá, červená a modrá vytváří působivou atmosféru. Prostřednictvím smyslných akcentů s využitím světle růžové barvy vytvoříte nádherný dekor. Nestačí nám při výzdobě jen zdobící prvky a potahy či povlečení s vánoční tématikou, celkovou atmosféru nám dotváří vánoční osvětlení. Bez světel prostě nejsou Vánoce.

Článek vyšel v kategorii Propagace a označen jako , , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..