Vánoční světýlka

Už zanedlouho se okna našich bytů rozzáří pestrobarevnými světelnými efekty. Po setmění, kdy se lidé vracejí domů z páce, uvaří si kávu a rozsvítí světelné hady na oknech a balkonech. Plynule se měnící nebo s blikotem přeskakující barvy z tónů do tónů neklamně oznamují, že se blíží Vánoce. Jste na ně připraveni i vy?Nové LED technologie umožňují instalaci pestrobarevného osvětlení i bez technických komplikací. Řídící elektronika mírnou změnou napětí mění barvu LED a to minimalizuje potřebný počet světelných zdrojů. A současně vysocesvítivé LED mají minimální spotřebu. Dnes se tedy nemusíte bát vysokého účtu za elektřinu. Vánoční světýlka nejsou drahé ani při nákupu ani při provozu. Nemusíte mít obavy dovolit vašim dětem projevit svou radost z blížících se svátků.

Světelné hady se snadno instalují i ​​na zábradlí balkónů nebo přímo na Vánoční stromek v bytě. Před nákupem si změřte délku konstrukce balkonu, případně zkuste omotat zábradlí provázkem a změřit jeho délku. Tak zjistíte, jak dlouhý světelný had bude pro vás nejlepší. Nákup ale nenechávejte na poslední chvíli před Vánocemi. Přestože dodávka kurýrem z eshopu netrvá dlouho, čím dříve objednáte ze širokého výběru, tím dříve se můžete těšit z nové výzdoby vašeho bytu.

Vánoční osvětlení

Atmosféru zimních dní umocňuje mlha, která padá večer na město. V ní osvětlená okna získávají romantický nádech. To je ideální čas na večerní procházky, samozřejmě v teplém zimním oblečení. Bodová světla ztrácejí na síle a jsou rozptylovaná na větší plochu. Možná si všimnete, jakou oblibu získávají světelné záclony. Ale nenechte se zmýlit názvem, nejedná se jen o světelné výplně oken. Světelné záclony můžete pověsit nejen na okno, ale i na parapety, na zábradlí, na střechy. A několik druhů světelných záclon dokážete snadno spojit do většího vcelku. S životností až 50 tisíc hodin se nemusíte obávat poruchy a díky provedení jsou vhodné nejen do místností, ale i do exteriéru.

Různé barevné efekty, několik programů spouštění či pomalé zhasínání. Na ozdobu svého bytu si zvolíte osvětlení podle vaší nálady.

Článek vyšel v kategorii Dům a zahrada a označen jako , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..