Hodinky na ruce

Nedávno jsem si řekl, že bych si zase mohl koupit náramkové hodiny. Před lety jsem je přestal nosit, ale přece jen už netrávím celé dny a noci za volantem v autě ani před počítačem, kde jsem měl ciferník stále na očích. A vytahovat pokaždé mobil z pouzdra se mi také nechce, když chci vědět, kolik je hodin. Takže bych si měl vybrat nějaké elegantní náramkové hodiny.Jenže. Jiné hodinky by se mi hodily na obchodní jednání, i když nepotřebuji takové hodinky jako náš premiér, nechci se jimi chvástat, a jiné zase jsou vhodné na mé sportovní aktivity. Jak to skloubit dohromady? A navíc, jsem si vědom dopadu vývozu továren mimo území EU na pracovní místa i příjmy, a proto nechci žádnou čínu. Také bych nerad přišel o práci a příjem z ní kvůli nějakému levnému šikmoočku.

Nakonec jsem si vybral kvalitní pánské hodinky splňující kritéria kvality, praktičnosti, elegance a evropského původu. Vybral jsem si hodinky švédské značky, vyráběné v Portugalsku. Já vím, i zde jde asi o levnější pracovní sílu, ale stále je to v Eurozóně a ne kdesi za mořem. Ale nekupoval jsem je v zahraničí, objednal jsem je na webu pro hodinky od dovozce hodinek značky South Lane pro Čechy a Slovensko.

Šikovné na nich je to, že tyto hodinky mají tři základní ciferníky a k nim dvacet různých řemínků. To dává docela dost kombinací a přitom firmě pomáhá udržet náklady, což značí pro nás, zákazníky, zase rozumnou cenu. Pásky z materiálu zvaného NATO (kombinace textilu a kůže) vyrábějí ve Francii. Kvalitní hodinky nemusí pocházet jen ze Švýcarska.

Mně se moje nové hodinky líbí a určitě si vyberete i vy. Teď musím dávat pozor už jen na jednu věc. Aby se mě na přesný čas neptali kamarádi tehdy, když držím v ruce sklenici s pivem 😉

Článek vyšel v kategorii Nezařazené a označen jako , . Uložte si do záložek.

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..