Hodinky na ruce

Nedávno jsem si řekl, že bych si zase mohl koupit náramkové hodiny. Před lety jsem je přestal nosit, ale přece jen už netrávím celé dny a noci za volantem v autě ani před počítačem, kde jsem měl ciferník stále na očích. A vytahovat pokaždé mobil z pouzdra se mi také nechce, když chci vědět, kolik je hodin. Takže bych si měl vybrat nějaké elegantní náramkové hodiny.Jenže. Jiné hodinky by se mi hodily na obchodní jednání, i když nepotřebuji takové hodinky jako náš premiér, nechci se jimi chvástat, a jiné zase jsou vhodné na mé sportovní aktivity. Jak to skloubit dohromady? A navíc, jsem si vědom dopadu vývozu továren mimo území EU na pracovní místa i příjmy, a proto nechci žádnou čínu. Také bych nerad přišel o práci a příjem z ní kvůli nějakému levnému šikmoočku.

Nakonec jsem si vybral kvalitní pánské hodinky splňující kritéria kvality, praktičnosti, elegance a evropského původu. Vybral jsem si hodinky švédské značky, vyráběné v Portugalsku. Já vím, i zde jde asi o levnější pracovní sílu, ale stále je to v Eurozóně a ne kdesi za mořem. Ale nekupoval jsem je v zahraničí, objednal jsem je na webu pro hodinky od dovozce hodinek značky South Lane pro Čechy a Slovensko.

Šikovné na nich je to, že tyto hodinky mají tři základní ciferníky a k nim dvacet různých řemínků. To dává docela dost kombinací a přitom firmě pomáhá udržet náklady, což značí pro nás, zákazníky, zase rozumnou cenu. Pásky z materiálu zvaného NATO (kombinace textilu a kůže) vyrábějí ve Francii. Kvalitní hodinky nemusí pocházet jen ze Švýcarska.

Mně se moje nové hodinky líbí a určitě si vyberete i vy. Teď musím dávat pozor už jen na jednu věc. Aby se mě na přesný čas neptali kamarádi tehdy, když držím v ruce sklenici s pivem 😉

Článek vyšel v kategorii Nezařazené a označen jako , . Uložte si do záložek.

Přidat komentář

  1. Marlin napsal:

    Tak pivo bereš pravou nebo seš levák? 😀 Jinak nějaký obrázek hodinek? Taky přemýšlím, že bych si jedny nové hodinky od Royal London pořídíl, ale musim ješzě něco málo našetřit… Hlavně ať dobře sloužej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..