Nebojte se nebankovní půjčky

Díky neustálým kontrolám ze strany státního dohledu nad nebankovními institucemi se tyto čím dále tím více podobají bankám nejen poskytováním půjček, ale i bezpečností a kvalitou služeb. A i když některé banky tady jsou už století, jejich moderní konkurence je mnohých případech již lepší. Prémioví poskytovatelé peněz předčí banky v rychlosti, s jakou reagují na potřeby klientů. Mezi takové patří Cetelem, Home Credit, Zaplo či ACEMA. A sami víte, že rychlost, s jakou získáte potřebnou hotovost, je velmi důležitá.

Získat půjčku pro nepodnikatele je v bance velmi náročné. Muset se dostavit na pobočku, jednat s neosobním úředníkem, doložit spoustu potvrzení, odpovídat na mnoho otázek. A šance na kladné vyřízení žádosti o půjčku je v nedohlednu. Naproti tomu efektivní využívání moderních technologií nebankovními společnostmi vede k pružné a rychlé reakci. Vyplacení peněz ihned je u ACEMA samozřejmostí, proto je oblíbená rychlá online půjčka tak často využívaná zaměstnanými lidmi. Nemusí nikam chodit, nemusí si brát volno v práci. Poskytovatelé půjček chápou potřeby běžných lidí.

Půjčky pro podnikatele

Čas je důležitým faktorem i pro podnikatele. V segmentu půjček pro ně banky výrazně zaostávají za nebankovními společnostmi. Ty dokáži individuálně posoudit každou žádost o půjčku, chápou jejich potřeby a to i u začínajících podnikatelů, kteří mají u bank velmi těžkou pozici. Rozjet dobrý podnikatelský záměr je proto velmi snadné, když pro vás půjčka pro začínající podnikatele není žádný problém s dobrou nebankovkou. Začít podnikat lze i po ztrátě zaměstnání, když máte dostatek zkušeností a víte co a jak. Dobrý nápad a léta praxe i kontakty jsou důležité, pomoci nich a dostatku peněz se stane vaše nová firma rychle úspěšnou a začne dobře vydělávat.

Dokládání příjmů pro poskytnutí půjčky se dnes jeví jako zkostnatělý přežitek, na kterém trvají „seriózní“ banky. Nejen „optimalizace“ daňového základu u živnostníků nebo stejný přístup zaměstnavatelů činí tento požadavek irelevantním. Mnoho lidí má příjmy i z jiných zdrojů, než je zaměstnání a jejich životní úroveň nelze měřit nějakým oficiálním potvrzením. Takže půjčka bez doložení příjmu je dalším efektivním a oblíbeným způsobem získání prostředků na rozjezd malé firmy nebo na nákup nového a úsporného elektrospotřebiče do domácnosti, který ušetří nemalé peníze.

Odbourání této byrokratické zbytečnosti je dalším faktorem, který urychlí zpracování žádosti o půjčku a poskytnutí peněz. Když jste v nouzi nebo máte nápad, jehož realizaci by mohlo dlouhé odkládání zastavit, uvědomíte si pravdivost lidového rčení: Kdo rychle dává, dvakrát dává. A taky rozdíl pohledu na peníze mezi bankou, kterou zajímají její potřeby, a nebankovkou, která se zajímá o potřeby vaše.

Článek vyšel v kategorii Propagace a označen jako . Uložte si do záložek.

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..