Montáž žaluzií může provádět i hodinový manžel

Slunce vysílá své životodárné paprsky k zemi a bez nich by se stala brzy z celé planety jedna velká pustina. Také na zdraví člověka působí sluneční paprsky blahodárně, protože v těle vytvářejí vitamín D a tím posilují lidskou imunitu. Nic se ale nesmí přehánět, neboť při dlouhodobém pobytu na slunci může zase vzniknout spálení pokožky a zvyšuje se možnost výskytu rakoviny kůže. V zimě slunce prohřívá naše byty, a když svítí, hned je to poznat na klimatu v místnostech. V létě zase někdy svítí až moc a dokáže byty a rodinné domy vyhřát tak, že je bydlení v nich někdy až nepříjemné. Proto by v každém bytě neměly na oknech chybět okenní žaluzie.

Žaluzie chrání okna před přílišným průnikem slunečního svitu

Zamezují průniku slunce okny mnohem víc, než klasické závěsy, navíc při jejich zatažení nemusí být v místnosti taková tma, jako při použití závěsů. Můžete si zvolit i různé barevné varianty, takže mohou dokonale ladit s doplňky ve vašem interiéru. Namítáte, že jejich montáž na vaše drahá plastová nebo dřevěná okna nezvládnete? Nemusíte umět vše, proto je tu naprosto jednoduché řešení. Stačí zavolat nebo poslat email pracovníkům společnosti Hodinový manžel Praha a sjednat si s jedním z nich schůzku ve vašem bytě.

window-blind-orchid

Všechna okna si pečlivě poměří, protože žaluzie se vyrábí přesně na míru podle oken a ani atypické rozměry nejsou žádným problémem. Zákazník si může vybrat ze široké nabídky barevných provedení přesně ten, který se mu nejvíc líbí. Dokonce do různých místností si může zvolit různé barvy. Obecně platí, že čím tmavší barva, tím více zastíní v noci, čím světlejší, tím je zase přes letní měsíce v denní době v místnosti více světla. Vaše rozhodování bude vycházet z toho, jakým způsobem v daných místnostech trávíte svůj čas. Jakmile budou žaluzie podle rozměrů vašich oken vyrobené, domluví si s vámi pracovník společnosti Hodinový manžel Praha přesný termín, ve kterém provede jejich montáž. V bytech vše zvládne ve většině případů v průběhu jedné hodiny, ve větších rodinných domech, kde je mnohem větší počet oken, bude potřebovat času víc. S tím ale pracovníci společnosti Hodinový manžel Praha počítají a při objednávání služby jsou schopní vám vypočítat přesnou cenu. Proto se nemusíte obávat toho, že byste nakonec platili mnohem víc za montáž žaluzií, než jste původně předpokládali. Navíc lze objednat i službu mytí oken Praha, která je jako doplňková služba velmi oblíbená.

Článek vyšel v kategorii Dům a zahrada a označen jako , , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..