Doručení balíku snadno a rychle

container Přepravce Emons Spedice si právem zaslouží označení jako jedna z nejspolehlivějších společností v této oblasti. Pokud tedy potřebujete realizovat přepravu zásilky, tak bude nejlepším řešením, pokud to svěříte do rukou právě tohoto přepravce. Ten díky mnoha partnerským spolupracím může zajistit i propracovanou mezinárodní přepravu. Jakými způsoby probíhá přeprava a co všechno tyto služby zahrnují?

Více typů přeprav

Emons zajišťuje svým klientům rovnou více typů přeprav. Nesmí chybět klasická silniční, která je realizovaná prostřednictvím kamionů, ale ani populární letecká anebo cenově dostupná námořní přeprava. Váš balík tedy vždy dorazí na místo určení rychle, spolehlivě a bude pod neustálou kontrolou. Nejpravděpodobněji budete potřebovat poslat balík v rámci Evropy, proto Vás bude nejvíce zajímat právě kamionová přeprava. Tu můžete využít tehdy, pokud chcete poslat pouhou jednu paletu, anebo deset i více. Je možné totiž přepravovat kusové zásilky, ale také využívat částečnou nebo celovozovou dopravu. Emons Vám zkrátka vyjde vstříc, ať už jsou Vaše požadavky prakticky jakékoliv.

ship

Přeprava zásilek bez jediného problému

Existuje spousta důvodů, proč byste měli vsadit na přepravu zásilek právě prostřednictvím této významné společnosti. Ta totiž dokáže naplánovat Vašemu balíku takovou cestu, která Vás vyjde cenově přijatelně, která bude zároveň co nejrychlejší a také nejpohodlnější. Co se týče silniční přepravy, která je v rámci Evropy nejvyužívanější, můžete očekávat následující:

  • Možnost vnitrostátní i mezinárodní přepravy
  • Rychlá doba dodání zpravidla od 24 do 48 hodin
  • Pro kusové zásilky je zavedená vlastní síť s linkovým povozem
  • Doručení do Evropy, do evropských východních států anebo na Blízký východ
Článek vyšel v kategorii Podnikání, Propagace a označen jako . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..