Volejte, pište i surfujte výhodně doma i v zahraničí

blogger Vede Vás často Vaše práce do zahraničí? Chcete mít možnost používat mobil bezstarostně i na dovolené? Pokud je alespoň na jednu tuto otázku odpověď ano, potom potřebujete roaming za skvělou cenu.

Pokud hledáte operátora, který si nebude za roaming účtovat vysoké částky, potom se Vám vyplatí číst dále. Zatímco většina mobilních operátorů v ČR často právě na roamingu vydělávají mnoho peněz, pro nás jsou mnohem důležitější naši zákazníci. Společnost 3ton vnikla proto, aby plnil přání svých zákazníků a neohlížel se na to, jaké ceny si nastavila konkurence. Zkrátka a dobře, jsme schopni našim zákazníkům přinášet to nejlepší za ty nejnižší ceny.

Proto se k nám neváhejte připojit, ať už cestujete často, či pouze jednou do roka vyrazíte na dovolenou. Díky našemu roamingu můžete v zahraničí volat, posílat zprávy i surfovat po internetu za skutečně bezkonkurenční ceny. A co víc, pokud cestujete po Evropě, jistě Vás potěší zpráva, že téměř ve všech evropských zemích máte příchozí hovory zdarma. Můžete tak snadno komunikovat se svou rodinou, přáteli, či vyřizovat pracovní záležitosti a nemusí Vás to stát vůbec nic.

google

Spolehlivé služby za skvělé ceny

Chtějte od svého operátora to nejlepší a nespokojte se s nekvalitními a předraženými službami. Kromě roamingu Vám přinášíme ještě mnoho dalších výhod. Co vše Vám můžeme nabídnout?

  • Velmi výhodné paušální i předplacené tarify
  • Levný internet v mobilu
  • Pevný internet (VDSL/ADSL)
  • Spolehlivé pokrytí po celé ČR
  • Skvělá podpora pro zákazníky

U 3tonu dbáme na to, aby spokojenost našich zákazníků byla na prvním místě. Proto neváhejte zjistit více a přidat se k nám. Získejte opravdu výhodný roaming a buďte v kontaktu se svými blízkými, ať jste kdekoliv.

Článek vyšel v kategorii Propagace a označen jako , . Uložte si do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..